Venticom.lv privātuma politika

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas pieredzi. Vietnes pamatfunkciju darbībai nepieciešamās sīkdatnes tiek automātiski saglabātas jūsu pārlūkprogrammā.

Vietnē tiek izmantotas arī trešo pušu sīkdatnes. Šajā vietnē tiek izmantotas Google Analytics sīkdatnes, kas palīdz mums analizēt un saprast, kā jūs izmantojat šo vietni. Šīs sīkdatnes tiks saglabātas jūsu pārlūkprogrammā tikai ar jūsu piekrišanu.

Jums ir tiesības atteikties no Google Analytics sīkdatnēm. To varat izdarīt, izmantojot šo pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu: [https://tools.google.com/dlpage/gaoptout].

Mēs saglabājam Jūsu pakalpojumu pieņemšanas formā ievadītos datus, lai spētu sniegt atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

Mēs saglabājam Jūsu e-pasta adresi Venticom jaunumu saņemšanai gadījumā, ja aizpildījāt jaunumu saņemšanas pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Jūsu e-pasts tiks izmantots tikai jaunumu izsūtīšanai par jaunumiem gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus gaisa kvalitātes iekārtu lietošanā. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jaunumu saņemšanas.

Dati tiek reģistrēti ikreiz, kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu, un tas tiek darīts automātiski. Šim nolūkam mēs izmantojam pagaidu sīkdatnes.

Jūsu dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu mājas lapas kvalitāti un drošību.

Mēs neizmantojam Jūsu datus:

     • Profilēšanai

     • Nenododam datus trešajām personām.

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!