Saldēšanas iekārtas

Saldēšanas vitrīnas veikalos, kafejnīcās, bāros, noliktavās u.c. nodrošina ilgstošu produktu uzturēšanu to uzglabāšanai piemērotā temperatūrā.

Saldēšanas iekārtas komercplatībām

Piegādājam „Copeland” un „Danfoss” saldēšanas vitrīnas un iekārtas veikaliem un kafejnīcām, sadarbībā ar SIA „Baltic refregeration group”. Saldēšanas vitrīnas pēc sava darbības principa atgādina kondicionieri, tikai tās iekšējais bloks atrodas pašā vitrīnā. Vitrīnas parasti ir brīvi stāvošas, paredzētas dažādām produktu grupām.

Saldēšanas iekārtas komercplatībām

Kā izvēlēties saldēšanas iekārtu?

Saldēšanas iekārtu izvēle atkarīga no tirdzniecības vai noliktavas telpu sistēmas un izmēriem. Visbiežāk vitrīnas tiek paredzētas jau telpas plānojumā gan pēc izmēra, gan funkcijas. Šīs iekārtas ir patstāvīgas un ilgmūžīgas. Tām reti nepieciešamas apkopes vai remonti. Ja tomēr kaut kas ir remontējams, tie visbiežāk ir mehāniski bojājumi, kas radījuši sekas iekārtas darbībā.

Sniedzam konsultatīvu atbalstu tirdzniecības un citu telpu projektēšanas stadijā, lai palīdzētu rast optimālāko risinājumu saldēšanas iekārtu izvietojumam un tehniskajai apsaitei, lai nodrošinātu kondensāta izvadi.

Nepieciešami mūsu pakalpojumi?

Piesaki pakalpojumu un mēs sazināsimies ar Jums, lai rastu labāko risinājumju.

Venticom

Mūsu pakalpojumu saņemšanas soļi:

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet „Venticom” klientu servisam pa tālruni 67888717

Saņemiet telefonisku konsultāciju vai vienojaties ar meistaru par apsekošanas laiku

Pēc Jūsu telpu apsekošanas „Venticom” meistars piedāvās Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu

Darbojamies ventilācijas, kondicionēšanas, apkures un saldēšanas sistēmu apsaimniekošanas jomā jau kopš 2008. gada un esam viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas specializējies tieši šo inženiertehnisko sistēmu uzturēšanā. Mēs ne vien tirgojam gaisa kvalitātes nodrošināšanas iekārtas, bet īpašu uzmanību veltām to uzturēšanai un remontam.

Mūsu mērķis ir nodrošināt pilna servisa gaisa kvalitātes sistēmu uzstādīšanu, apkopi un remontu, lai Jūs varat koncentrēties sava biznesa attīstībai vai dzīves kvalitātes baudīšanai.

Venticom

Piesaki pakalpojumu

Aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet „Venticom” klientu servisam pa tālruni 67888717.

Mūsu meistars apsekos Jūsu telpas un sagatavos tieši Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!