Ko dod regulāra kondicioniera apkope?

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Regulāras iekārtu apkopes palīdz izvairīties no to pilēšanas un nepatīkamām smakām, kas veidojas, sastāvoties putekļiem vai citām mikrodaļiņām, kas cirkulē gaisā.

TOP 3 ieguvumi veicot regulāru kondicioniera apkopi:

  • mazāks elektrības patēriņš
  • efektivitāte – kondicionieris atdzesē telpas ātrāk un kvalitatīvāk
  • ilgāks kondicioniera kalpošanas laiks.

Atceries veikt kondicioniera apkopi vismaz reizi gadā!

Ideālais laiks kondicioniera apkopei ir pavasaris pirms kondicioniera intensīvas lietošanas vai rudens, kad iekārta tiek ieziemota atpūtai vai mainīts tās darbības režīms no dzesēšanas uz apsildi.

Kas tiek darīts kondicioniera apkopes laikā?

Regulārās kondicioniera apkopes laikā mēs iztīrām iekārtas daļas – iztvaikotāja un kondensatora blokus, pārbaudām freona spiedienu, kā arī veicam dažādas pārbaudes visos kondicioniera darbības režīmos. Tāpat apkopes laikā iztīrām kondensāta noplūdes sistēmu, atbrīvojot to no putekļu kārtas, kas laika gaitā izveidojusies.

Apkopes beigās kondicioniera iztvaikotāja bloks tiek apstrādāts ar īpašu šķidrumu, lai pasargātu to no baktēriju un sēnīšu turpmākas veidošanās. Tādejādi tiek nodrošināts, ka gaiss, kas izplūst no Tava kondicioniera, ir tīrs un veselībai nekaitīgs.

Kondicionieru apkope
Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!