Regulāra ventilācijas apkope samazina izdevumus un atvieglo darba organizāciju

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Darbinieki, kam tiek nodrošināta ērta un patīkama darba vide, spēj sasniegt par vismaz 30% labāku darba rezultātu nekā darbinieki, kuri ikdienā izjūt diskomfortu. Viens no būtiskiem darba vidi ietekmējošiem faktoriem ir gaisa kvalitāte.

Būtiskākie gaisa kvalitāti ietekmējošie faktori

Būtiskākie rādītāji, kam pievēršama uzmanība ir gaisa mitrums, temperatūra un mikrodaļiņas gaisā, jeb neredzamais gaisa piesārņojums. Ja par mitruma līmeni un temperatūru mēs kaut ko daudz maz zinām, tad mikro piesārņojumu nav iespējams ne saredzēt, ne arī kā īpaši sajust. Tomēr tas ietekmē gan cilvēka darba spējas, gan veselību ilgtermiņā un to iespējams ietekmēt vienīgi ar regulāru ventilācijas sistēmu filtru nomaiņu un tehnikas uzturēšanu darba kārtībā.

Gaisa kvalitātes nodrošināšanai jāņem vērā objekta darbības specifika, tā atrašanās vieta (cik tīrs vai piesārņots gaiss ir apkārt), darbinieku skaists, telpu izmērs un noslodze. Vienlaikus jāskatās, kādā stāvoklī ir ventilācijas sistēma kopumā – vai tai pietiek darbības jaudas attiecīgo telpu vēdināšanai, vai gaisa vadi ir iztīrīti, vai tehnika ir atbilstošā kārtībā un vai visi elementi darbojas atbilstoši to specifikai.

Sistēma, kas tiek kvalitatīvi uzturēta un regulāri apsekota, labāk kalpos ilgtermiņā, retāk būs situācijas, kad kaut kas salūzt, kalpos efektīvāk un nodrošinās kvalitatīvāku gaisa apmaiņu telpās.

Servisa kvalitāte – „Venticom” darba stūrakmens

Ja esat saskārušies ar situācijām, kad izsauktais ventilācijas apkopes darbinieks neierodas, ierodas ar nokavēšanos, darbu veic nekvalitatīvi vai sniedz nepilnīgu informāciju par ventilācijas sistēmas tehnisko stāvokli, sapratīsiet, cik būtiska loma ir apkalpošanas servisa kvalitātei un precizitātei.

„Venticom” pievērš īpašu uzmanību savu meistaru darba grafikam, lai katru klientu spētu apkalpot pēc iespējas īsākā laikā un iepriekš norunātā termiņā. Mēs zinām, cik Jums ir svarīgs Jūsu laiks un darām visu, lai atvieglotu Jūsu ikdienu.

Noslēdzot sadarbības līgumu ar „Venticm” par ventilācijas sistēmas apkopi, mēs jau iepriekš vienojamies par steidzami risināmiem jautājumiem un problēmām, kas risināmas ilgtermiņā, sagatavojam plānveida darbu sarakstu ar izpildes termiņiem un izmaksu tāmi. Tādā veidā varam Jums nodrošināt pilnīgu ventilācijas sistēmas apkalpošanas autonomiju – Jūs darāt savu darbu, mēs veicam savējo tā, lai Jūs pilnībā atbrīvotu no rūpēm par gaisa kvalitātes jautājumiem.

Attiecīgi gan ilgtermiņa, gan operatīvi veicamie sistēmas apkopes darbi tiek veikt autonomi, plānveidā un operatīvi. Jūs meistaru meklējat tikai situācijā, ja rodas kādas iepriekš neparedzētas problēmas vai salūzt kāda iekārta.

Kā tiek organizēta sadarbība?

Uzsākot sadarbību, mēs apsekojam Jūsu objektu, konstatējam sistēmas stāvokli un nepieciešamās darbības, lai ventilācijas sistēma tiktu savesta kārtībā un arī ilgtermiņā darbotos kā izcils Šveices pulksteņa mehānisms. Vienlaikus ar Jums izrunājam Jūsu vēlmes un vajadzības attiecībā uz gaisa kvalitāti Jūsu objektā – kādu tieši gaisu vēlaties, cik būtisks Jums ir gaisa mitrums, temperatūra vai temperatūras dažādošana dažādās telpās, kā arī cik bieži vēlaties apkopes un kādā veidā komunicēsim savā starpā par risināmiem jautājumiem.

Kad esam izrunājuši visas tehniskās nianses, sagatavosim Jums veicamo darbu laika plānu un izmaksu tāmi. Iespēju robežās cenšamies arī ilgtermiņa projektu izmaksas izlīdzināt, lai kopējās ventilācijas apkopes izmaksas Jums nesagādā papildus neplānotus tēriņus.

Kad esam vienojušies par sadarbības noteikumiem un izmaksām, slēdzam līgumu un sākam darboties.

„Venticom” servisa darbinieki darīs visu, lai Jūs varat domāt tikai par savu tiešo darbu un baudīt gaisa komfortu savā darba vietā.

Ventilācijas sistēmas apkope
Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!