Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku - kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Kā iegādāties gaisa kvalitātes tehniku no Venticom?

Ja vēlies iegādāties gaisa kondicionieri, siltumsūkni vai rast telpu ventilācijas risinājumu:

  1. Zvaniet uz Venticom klientu servisa tālruni 67888717 un izstāstiet, ko vēlaties – iegādāties kondiconieri, siltumsūkni vai ventilācijas sistēmu.
  2. Vienojaties ar meistaru par Jūsu telpu apsekošanas laiku, lai meistars var noskaidrot visu nepieciešamo informāciju iekārtu piedāvājuma sagatavošanai.
  3. Saņemiet mūsu cenu piedāvājumu. Tajā parasti iekļaujam vairākus izvēles variantus, lai varat piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko.
  4. Izvēlaties savām vajadzībām un maciņam piemērotāko risinājumu un veiciet pasūtījumu meistaram.
  5. Venticom meistars veic Jūsu piekārtas piegādi Jums nepieciešamajā adresē un veic tās uzstādīšanu.

Ja nepieciešama iekārtas apkope vai remonts:

  1. Zvaniet uz Venticom klientu servisa tālruni 67888717 un izstāstiet savu vajadzību
  2. Vienojaties ar meistaru par Jums piemērotu ierašanās laiku
  3. Venticom meistars ierodas Jūsu norādītajā adresē, veic iekārtas apkopi vai remontu. Ja problēma nav atrisināma uzreiz, meistars informē par tālākajiem soļiem un veic remontu pēc iespējas ātrākā termiņā.

Kāpēc nepieciešama iekārtu regulāra apkope?

Kā jebkura iekārta, arī gaisa kvalitātes uzturēšanas ierīces laika gaitā nolietojas un ir pakļautas ārējās vides ietekmei. Tai skaistā, putekļi, putekšņi, dažādi redzami un neredzami gaisa piesārņojuma elementi.

Veicot regulāru jebkuras iekārtas apkopi, jūs pagarināsiet tās kalpošanas laiku, ievērojami samazināsiet elektrības patēriņu, kas nepieciešams iekārtas darbināšanai, jo palielināsies tās jauda. Vienlaikus, uzturot tīru un kārtīgu kondicionieri vai ventilācijas iekārtu, uzlabosies arī gaisa kvalitāte Jūsu dzīves vai darba vietā, kurā to izmantojat.

Gaisa kondicionieris
Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!