Pārvaldi klimatu mājās attālināti

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Mūsdienās gaisa kondicionieri veic ne tikai gaisa atvēsināšanas funkcijas, bet nereti spēj gaisu pat attīrīt, jonizēt, savākt lieko mitrumu un nepieciešamības gadījumā arī sildīt.

Efektīva kondicionieru izmantošana

Vai zināji, ka telpas klimatu vari regulēt attālināti un pielāgot savām mainīgajām prasībām?

Vairs nav jāpiecieš vasaras karstums arī guļamistabā vai birojā. Iegādājoties modernu kondicionēšanas iekārtu, Tu nodrošini savās telpās ne tikai patīkamu, bet arī veselīgu gaisu.

Modernie kondicionieri aprīkoti ar iespēju tos regulēt no attāluma ar telefona aplikācijas palīdzību. Tādejādi vari ietaupīt elektrību, jo kondicionieris sāks darboties tikai brīdī, kad to attālināti ieslēgsi pirms ierašanās mājās, vasarnīcā vai birojā.

Piedevām vari aktivizēt papildus funkcijas, piemēram, liekā mitruma savākšanu vai jonizēšanu.

Ziemas mēnešos kondicionieris var kalpot par alternatīvu apkures formu, kad centrālā apkure vēl nestrādā, bet telpas jau prasās siltākas.

Ko ņemt vērā, plānojot kondicioniera iegādi?

Plānojot kondicioniera iegādi:

  • Jāsaprot telpu izmērs, kas būs jādzesē
  • Jāzina telpu funkcionalitāte – dzīvojamās, guļamistabas, darba telpas, birojs, virtuve utt.
  • Jāapdomā kondicioniera iespējamais novietojums
Attālināta kondicioniera vadība
Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!