„Svaigs gaiss” kļūst par „Venticom”

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Laika gaitā iepazītais gaisa kvalitātes iekārtu uzstādīšanas un apkopes uzņēmums „Svaigs gaiss” maina vizuālo identitāti un nosaukumu, kļūstot par „Venticom”.

Laiks kvalitatīvām pārmaiņām!

Lēmums par zīmola maiņu pieņemts, lai uzņēmuma vizuālais tēls būtu mūsdienīgāks un atainotu uzņēmuma pamata vērtības.

Vienkāršība – mēs ticam, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Arī mūsdienu risinājumiem jābūt vienkāršiem un ērtiem lietošanā, primāro uzmanību veltos funkcionalitātei.

Kvalitāte – mūsu speciālisti vienmēr piedāvā tikai labākos risinājumus gan tehnikas iegādes procesā, gan apkopes un remontu laikā. Kvalitāte nodrošina iekārtu ilgmūžību, labākus Jūsu dzīves apstākļus un papildus laiku citām nodarbēm.

Disciplīna – mūsu uzņēmuma vērtība, kam sekojam ļoti rūpīgi – lai visi darbi tiktu paveikti iepriekš norunātos termiņos un maksimāli operatīvi, ņemto vērā Jūsu laiku un ērtības.

Drosme – drosme būt inovatīviem, iet līdzi laikam un nenogurstoši meklēt labākos risinājumus. Mēs vēlamies būt labākie savā jomā un esam gana drosmīgi, lai tā būtu!

Specializācija – iekārtu apkopes

Uzņēmums dibināts 2008.gadā ar mērķi specializēties gaisa kvalitātes sistēmu uzstādīšanā un regulārā apkopju veikšanā, nodrošinot saviem klientiem ne vien labākās iekārtas, bet arī operatīvu un kvalitatīvu apkopes servisu. Laika gaitā uzkrāta ievērojama pieredze dažādu izmēru un nozaru objektu apkalpošanā. Tāpat arī uzņēmuma darbinieku skaits pieaudzis no 1 līdz vairāk nekā 10 speciālistiem un arvien turpina pieaugt. Savu gaisa kvalitātes sistēmu uzstādīšanu, remontu un apkopes mums šobrīd uztic jau vairāk nekā 100 pastāvīgo klientu – gan uzņēmumi, gan privātpersonas, kuriem veicam ne vien regulāras iekārtu apkopes un nepieciešamos remontus, bet arī jaunu uzstādīšanu.

Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!