Ventilācija ar rekuperatoru – lielisks risinājums esošām ēkām!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Ko darīt, ja māja jau ir uzbūvēta, vai esošā dzīvoklī ventilācijas sistēma nav iepriekš iebūvēta? Kā nodrošināt svaigu gaisu, nezaudējot siltumu, vēdināšanas rezultātā, un nodrošināt vizuāli pieņemamu ventilācijas risinājumu?

Ko darīt, ja māja jau ir uzbūvēta, vai esošā dzīvoklī ventilācijas sistēma nav iepriekš iebūvēta? Kā nodrošināt svaigu gaisu, nezaudējot siltumu, vēdināšanas rezultātā, un nodrošināt vizuāli pieņemamu ventilācijas risinājumu?

Iespējams ierīkot nelielu sienā iebūvējamu ventilācijas sistēmu ar rekuperatoru. Tā nodrošina kvalitatīvu gaisa apmaiņu – svaigu, tīru gaisu un pasargā no liekiem siltuma zudumiem.

Kas ir rekuperators un kā tas strādā?

Ventilācija ar rekuperatoru nodrošina ne vien mitrā un netīrā gaisa izvadīšanu, bet arī svaiga gaisa atgūšanu, turklāt gaiss, kas nāk no ārpuses rekuperatorā tiek uzsildīts līdz dzīvojamās telpas temperatūrai, tādejādi pasargājot no siltuma zudumiem ventilācijas rezultātā.

Rekuperatori ir elementi, kas uzsilda telpā ienākošo gaisu un tādus iespējams iebūvēt gan ventilācijas sistēmās ar gaisa vadiem, gan nelielos sienas ventilācijas blokos, ko izmanto esošu ēku ventilācijas nodrošināšanai.

Siltais gaiss, kas tiek izvadīts no telpas caur ventilācijas bloku, ar siltuma rekuperatora palīdzību uzsilda āra gaisu, papildus to filtrējot un attīrot no ārējās vides mikro piesārņojuma daļiņām.

Ventilācija ar rekuperatoru

Salīdzinot rekuperācijas ventilācijas sistēmu ar dabisku ventilāciju caur pavērtu logu, ievērojami tiek samazināti siltā gaisa zudumi un attiecīgi ieekonomēti resursi telpas apsildei.

Ieguvumi no rekuperatora

Būtiskākie ieguvumi no sienā iebūvētas ventilācijas ar rekuperatoru:

  • ievērojama siltuma ekonomija,
  • nav jāparedz sarežģītas sistēmas ar gaisa vadiem,
  • ātri uzstādāma.
Gaisa kondicionieris

Venticom pakalpojumu pieteikšana soli pa solim

Iegādāties gaisa kvalitātes tehniku – kondicionieri, ventilācijas sistēmu, siltumsūkni, ir ātri un vienkārši. Mūsu meistari palīdzēs Jums ne vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu, bet arī uzstādīs to atbilstoši ražotāja norādījumiem un veiks tās apkopi vai remontu pēc nepieciešamības.

Lasīt vairāk ›

Piesakies Venticom jaunumu saņemšanai!

Piesakoties jaunumu saņemšanai, saņemsi jaunumus gaisa kvalitātes sistēmu jomā, kā arī profesionāļu ieteikumus iekārtu lietošanā!